KrillOil 60 kapsułek

63,90 zł

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


Wysyłka kurierem za 11 zł (pełna tabela - zobacz)
zaufanie laventi.pl

Ogólne informacje:

Suplement diety KrillOil Laborell zawiera wysokiej jakości olej z kryla stanowiący źródło kwasów tłuszczowych EPA i DHA należących do grupy Omega-3. Kwasy te przyczyniają się do utrzymania prawidłowego ciśnienia oraz regulują prawidłowe stężenie trójglicerydów we krwi. KrillOil Laborell jest źródłem astaksantyny - najsilniejszego naturalnego antyoksydantu, który odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3 oraz chroni organizm przed stresem oksydacyjnym. Astaksantyna wzmacnia odporność i opóźnia procesy starzenia organizmu. Fosfolipidy zwarte w oleju przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Składniki:

Olej z Kryla (Euphasia suprba) w tym: fosfolipidy, nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega 3 (EPA, DHA), astaksantyna, żelatyna wołowa, gliceryna

Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 lub 2 kapsułki zawiera:

Składnik odżywczyZawartość w 1 kapsułceZawartość w 2 kapsułkach
Olej z Kryla, w tym:500 mg1000 mg
fosfolipidy200 mg400 mg
nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega  3:
EPA50 mg100 mg
DHA27,5 mg55 mg
astaksantyna0,1 mg0,2 mg

*RWS – dzienna referencyjna wartość spożyciaSposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia 1 lub 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Ostrzeżenia i przechowywanie :

Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w temperaturze 15-25 stopni C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt może zawierać skorupiaki.

Może zawierać śladowe ilości ryb.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek 

Producent:

Laborell Sp. z o.o.
Wola Batorska 908
32-007 Zabierzów Bocheński

Napisz opinię

KrillOil 60 kapsułek