Colostrum, 90 kapsułek Powiększ

Colostrum, 90 kapsułek

109,90 zł

New product

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.


Wysyłka kurierem za 11 zł (pełna tabela - zobacz)
zaufanie laventi.pl

Suplement diety

COLOSTRUM 90 kapsułek

Colostrum zawiera minimum 60% immunoglobulin (IgG)

Spis treści:

Colostrum inaczej siara, jest to pierwsze mleko krowy, które powstaje zaraz po ocieleniu. Colostrum to substancja całkowicie naturalna, silniej działająca niż substancje syntetyczne, zawierająca bardzo dużą ilość najcenniejszych substancji odżywczych.

Składniki:

Colostrum (siara bydlęca) standaryzowane na min. 60% immunoglobulin (IgG), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję - 4 kapsułki:

Nazwa substancji

zawartość w 1 kapsułce

zawartość w 4 kapsułkach

Colostrum (siara bydlęca)

250 mg

1000 mg

-------- 

Zalecane dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia 1-2 kapsułki dwa razy dziennie. Spożywać przed posiłkiem, popijając wodą.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa i przechowywanie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu doby. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Producent: Laborell Sp. z o.o. Sp.k., Wola Batorska 908, 32-007 Zabierzów Bocheński

2019-07-18

Cudo!

Sprawdził się na rany - zdecydowanie szybciej się goiły i na cerę. Zauważyłam znaczną poprawę jej kondycji. Wypryski pojawiają się rzadko i szybko znikają. Jestem bardzo zadowolona i będę stosować dalej. Polecam!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Colostrum, 90 kapsułek