Poznaj naszą firmę

 Laventi Group spółka z ograniczą odpowiedzialnością spółka komandytowa specjalizuje się w produkcji i dystrybucji innowacyjnych suplementów diety najwyższej jakości.

Jesteśmy producentem własnej marki Laventi.

Zespół Laventi tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej, którzy traktują rozwój firmy oraz dostarczanie najwyższej klasy produktów jako misję oraz pasję.

Nasze suplementy diety powstają tylko ze sprawdzonych i przebadanych surowców. Przywiązujemy do tego bardzo dużą wagę i podchodzimy bardzo rygorystycznie.

Produkcja natomiast odbywa się w nowoczesnym zakładzie, który zapewnia najwyższe standardy produkcji farmaceutycznej zgodne z GMP (Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Produkcyjna) i HACCP (Hazard Analysisi and Critical Control Points - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punków Kontroli) i który jest pod stałym nadzorem Inspektoratu Sanitarnego.

Z troską dbamy także o bezpieczeństwo Państwa zakupów, dlatego nasza firma posiada Certyfikat SSL gwarantujący szyfrowanie połączenia ze sklepem, a przelewy realizowane są przez zewnętrzną firmę Dotpay, która specjalizuje się w płatnościach online. Posiadamy również certyfikat Uczciwy Regulamin, co potwierdza nasze starania o bezpieczeństwo i prywatność naszych klientów.

Nasze suplementy diety dostępne są tylko u starannie wyselekcjonowanych dystrybutorów, którzy spełniają kryteria bezpieczeństwa przechowywania suplementów diety oraz mających wysokie kompetencje merytoryczne, jak również w naszym sklepie laventi.pl.

Zapraszamy do zakupów i współpracy!

Dane rejestrowe:

Laventi Group sp. z o.o. sp. k., ul. Konduktorska 33, 40-155 Katowice, NIP: 9542766453